Бренди

 • Ballistol

  Ballistol

  Klever Ballistol виробляє свою продукцію у Німеччині з 1874 року, коли Фрідріх Вільгельм Клевер, адвокат за освітою, заснував в Кельні хімічну фабрику F.W.Klever. Спочатку фабрика виробляла олії та мастила на основі природного вугілля, придбавши власну вугільну шахту, щоб не залежати від постачальників.

 • Boker

  Boker

  Компанія Boker заснована в 1829 році в невеликому німецькому містечку Ремшайд. Початкова її спеціалізація була у виготовленні шабель. Сьогодні компанія Boker динамічно зростає і розвивається, успішно конкуруючи з іншими всесвітньо відомими брендами з виробництва ножів. Boker - це широкий вибір складаних ножів і ножів з фіксованим лезом, для яких використовуються різні сталі та матеріали.

 • Cold Steel

  Cold Steel

  Американська компанія Cold Steel Incorporated була заснована в 1980 році. На даний час один зі світових лідерів з виробництва широкого асортименту складаних і фіксованих ножів, мечів, томагавків, мачете та інших клинкових виробів, а також інструментив. Традиційно особлива увага в компанії приділяється національним типам форм клинкових виробів, які відтворюються в сучасних матеріалах.

 • FOX Cutlery

  FOX Cutlery

  Італійська компанія FOX Cutlery заснована в 1977 році в місті Маньяго. За час свого існування компанія змогла розширити виробництво і утворила кілька нових брендів, FOX Knives USA, DEFCON 5, FKMD. В даний час FOX Cutlery сертифікована за стандартом ISO 9001 і є офіційним постачальником (N / CAGE CODE: AG180) для військових формувань блоку НАТО. Бренд FKMD Fox Knife Military Division був створений в 2005 році, він спеціалізується на тактичних ножах, ножах для співробітників правоохоронних органів, рятувальників і людей інших професій пов'язаних з ризиком для життя.

 • Helle

  Helle

  Норвезька компанія Helle Fabrikker була заснована в 1932 році в невеликому селищі Холмедаль ковалями Зігмундом і Стейнером Хелле. Helle Fabrikker з самого початку була орієнтована на виготовлення ножів. У наші дні компанія виготовляє ножі для туризму, активного відпочинку, полювання, риболовлі і повсякденного використання. Їх зовнішня простота і лаконічність поєднуються з незмінно високою якістю виготовлення. Всі ножі Helle збираються і заточуються виключно вручну, тому кожен ніж Helle по своєму унікальний.

 • Kershaw

  Kershaw

  Компанія Kershaw була заснована чоловіком на ім'я ​Pete Kershaw в 1974 році і починала з виробництва столових приборів, але з часом її асортимент розширився до складаних ножів, ножів з фіксованим клинком і кухонних ножів. На даний момент всі ножові вироби, які випускаються компанією, діляться на три бренди. Бренд Shin, під яким випускаються кухонні моделі, і два бренди ножів Kershaw і Zero Tolerance.

 • Lansky Sharpeners

  Lansky Sharpeners

  Lansky Sharpeners - один зі світових брендів, що спеціалізується на розробці і виготовленні точильних інструментів і заточувальних пристроїв. Він був заснований в 1979 році, коли на ринку з'явилася перша точилка Lansky з можливістю вручну встановити фіксований кут для заточування ножів. У той час модель була по справжньому інноваційною, адже жодна точилка до неї не могла запропонувати користувачеві підтримувати постійний кут протягом всього процесу роботи з ножем.

 • Morakniv

  Morakniv

  Morakniv - один з двох брендів належать шведської компанії «Mora of Sweden». Він об'єднує велику напрямок ножів для туризму та активного відпочинку на природі, а також ремісничі ножі і ті, що використовуються в побуті і на кухні. Другий бренд - це Frosts Mora, який об'єднав професійні ножі для підприємств харчової промисловості.

 • Olight

  Olight

  Компанія Olight була заснована в 2006 році як виробництво високоякісних освітлювальних приладів. Після завоювання європейського ринку товарів для туризму компанія переключилася на ринок тактичних аксесуарів, почавши виробництво продукції для військових і правоохоронних органів, це серія продукції отримала ім'я M (Maverick). Ліхтарі серії M встановили новий стандарт яскравості світіння і надійності, зміцнивши репутацію і позиції компанії на ринку.

 • Opinel

  Opinel

  Opinel - французька фірма-виробник ножів, столових приладів і садових інструментів. Здобула всесвітню популярність завдяки виробництву складаних ножів. Перший складаний ніж Opinel був створений Жозефом Опінелем в 1890 році, в сімейній кузні в маленькому селі Альбеле-Вйо, поблизу Сан-Жанден-Морін в Савойї.

 • Seki Kanetsugu
 • Skif

  Skif

  Опираючись на багаторічний досвід продажів, і з огляду на постійний, що росте з року в рік, попит українського покупця на практичні, надійні, і в той же час доступні ножі - фахівцями компанії «Ібіс» було прийнято рішення про запуск нової лінії ножів, що відповідає цим вимогам. Так в 2012 році з'явилася ТМ «Скіф».

 • SOG

  SOG

  Американська компанія SOG - Specialty Knives & Tools, заснована в 1986 році і отримала свою назву за іменем воювавшого у В'єтнамі спецпідрозділу Studies and Observation Group, яке займалося розробкою і проведенням спеціальних і диверсійних операцій. Якість ножів SOG неодноразово відзначалася різними нагородами. Одне з досягнень SOG - урядове замовлення на виробництво ножа SOG Seal для «морських котиків», спецназу ВМС США. Його компанія виграла в тендері у чотирнадцяти найбільших виробників ножів, включаючи таких гігантів як Buck і Gerber.

 • Spyderco

  Spyderco

  Sal і Gail Glesser заснували компанію Spyderco в 1976 році і спочатку вона займалася продажами свого першого продукту - універсального точила Tri-Angle Sharpmaker. Перший складаний ніж Spyderco був представлений в 1981 році. На цьому ножі була вперше застосована концепція круглого отвору в клинку для полегшення його відкриття однією рукою. А також була представлена ​​кліпса на руків'ї, для перенесення ножа в кишені, і варіант зубчастої ріжучої кромки для підвищення агресивності різу.

 • TOJIRO
 • Tool Logic
 • TRC knives

  TRC knives

  TRC knives це відносно молодий ножовий бренд з Литви. Кожен ніж виготовлений компанією TRC knives вдає із себе високоякісний ріжучий інструмент в якому приділено велику увагу деталям. Всі ножі виготовляються вручну, що гарантує їх якість.

 • Victorinox

  Victorinox

  Справу по виробництву ножів Victorinox було засновано в 1884 році, Карлом Ельзенер. З 1891 роки він стає постачальником ножів для швейцарської армії. У червні 1897 року були запатентовані швейцарський офіцерський ніж і спортивний ніж. Ці ножі знамениті своєю емблемою, хрест на тлі щита, який був прийнятий в якості емблеми в 1909. У тому ж році, після смерті своєї матері, Карл Ельзенер дав назву компанії - Victoria (Вікторія) саме на її честь.

 • Zero Tolerance

  Zero Tolerance

  Zero Tolerance (ZT) це бренд компанії Kai USA Ltd., який був створений в 2006 році. Саме тоді на ножовому ринку з'явилися міцні, високоякісні професійні ножі призначені для використання в самих екстремальних умовах. Вся лінійка ножів була створена з урахуванням потреб і специфіки завдань, що стоять перед військовослужбовцями, співробітниками правоохоронних органів, пожежними, рятувальниками і людьми інших небезпечних або пов'язаних з ризиком професій.