Колектив магазину "Ножовий клуб" радий вітати вас на нашому сайті. Якщо ви хочете підібрати ніж для себе або у подарунок, ми з радістю допоможемо в цих питаннях.

Проконсультуємо і розповімо про марки сталей, про бренди, про те, який ніж краще вибрати для туризму, полювання, для колекції або для використання на кухні. Ми завжди готові надати максимально точну і грамотну інформацію. Наша компанія займається не тільки реалізацією, але і розробкою ножів. У нас тільки оригінальна продукція кращих світових брендів.

Ви завжди можете отримати додаткову інформацію та консультацію на нашому форумі. Так як ми спілкуємося в основному безпосередньо з представниками найвідоміших брендів, то ви можете розраховувати на отримання інформації з першоджерел. Наш колектив завжди прагне до того, щоб кожному покупцеві були створені найбільш комфортні умови.

Наші представники присутні на найбільших світових виставках. І, звичайно ж, беруть участь у виставках, що проводяться в Україні. Публікації від членів нашого колективу можна побачити в різних журналах. Матеріали розміщують на сайтах, в блогах, на сторінках форуму і на Фейсбук. З нами завжди пізнавально і цікаво!

Наша діяльність проходить винятковому в правовому законодавчому полі. Тому, будь ласка, зверніть увагу, якщо ви вибираєте продукцію, котора відноситься до холодної зброї, мисливських номерних ножів, то для придбання необхідно мати оригінали дозвільних документів. Оформлення придбання здійснюється тільки в присутності майбутнього власника. Пересилання цієї групи товарів заборонено.

До товарів туристичної та господарсько-побутової категорій це не відноситься.

Вдалих вам придбань!