1. Операції з товарами.

Всі дії на замовлення, покупці або відмови від будь-якого товару з нашого каталогу, виконуються тільки в межах наших контактних даних та мають перевагу перед будь-якими іншими засобами зв'язку і комунікації, які є в розпорядженні покупця (замовника).

2. Ціни в каталозі.

Ціни в каталозі товарів вказані з ПДВ. Рахунок на оплату товару виписується за тими цінами, які опубліковані в каталозі товарів на момент розміщення замовлення. Ми залишаємо за собою право змінювати ціни без попереднього повідомлення.

Для більшої зручності та можливості поріняння, ціни вказано у двох різних валютах. Інформація довідкова. Все рахунки проводяться виключно у національній валюті - українській гривні. Вибрати валюту можна за допомогою меню, яке розміщене на сторінках сайту зверху, зправа.

3. Доставка товару.

Ми гарантуємо, що завжди докладаємо максимальних зусиль для відправки замовлених товарів в зазначені терміни, але ми не можемо гарантувати доставку товару перевізником точно в заявлений час або до заявленої дати. Ми не приймає на себе жодних зобов'язань по відшкодуванню будь-яких збитків покупця (замовника), прямих або непрямих, які можуть бути наслідком непостачання товару перевізником в заявлені терміни.

Покупець (замовник) зобов'язується інформувати інтернет-магазин в письмовій формі про свої претензії з приводу доставленого товару (не той товар, що не повна комплектація, дефекти і т.д.) протягом 24 годин з моменту отримання, в іншому випадку інтернет -магазин не приймає на себе зобов'язання щодо усунення зазначених недоліків.

4. Гарантії безпеки.

Ми гарантуємо, що всі отримані особисті дані (ПІБ, поштову або електронну адресу, телефон і т.д.) замовника (покупця), ніколи і ні за яких обставин не будуть відомі (передані) третій особі, і (або) використані на шкоду замовнику (покупцю), а будуть використані лише для швидкого і якісного виконання отриманого замовлення. Після отримання замовленого товару, на письмову вимогу замовника (покупця), всі отримані від нього дані можуть бути видалені безповоротно.

5. Гарантії якості товару.

Ми гарантуємо, що всі товари, представлені у нас в каталозі, поставлені в Україну легально, є оригінальними і відповідають міжнародним стандартам якості. Період гарантійного обслуговування встановлюється виробником.

6. Повернення товару.

Повернення товару здійснюється тільки у встановлені законом терміни і за встановленими правилами. В цьому випадку ми залишаємо за собою право виставити покупцеві (замовнику) рахунок на покриття відповідних адміністративних або інших накладних витрат.

7. Форс-мажор.

Ми звільняємо себе від відповідальності за часткове або повне невиконання зобов'язань за домовленостями, якщо це невиконання стало наслідком обставин непереборної сили (пожежа, повінь, землетрус, військові дії, дії і нормативні вказівки державних органів і т.д.) виникли під час виконання зобов'язань, за умови, що дані обставини безпосередньо вплинули на виконання нами своїх зобов'язань.

8. Інша відповідальність.

Ми не несемо відповідальності за будь-які збитки покупця (замовника) прямі або непрямі, отримані в результаті експлуатації придбаного товару (продукції). Ми гарантуємо, що поставляються товари не надають будь-якого шкідливого впливу на здоров'я користувача і є безпечними за умови дотримання їх правил експлуатації.