Будь-який товар з нашого каталогу можна замовити цілодобово без урахування вихідних і святкових днів. Але якщо Ви замовляєте товар у вихідні або святкові дні, то ми зв'яжемося з Вами і виставимо рахунок для оплати тільки у понеділок або на наступний робочий день після свята.

Для більшої зручності та можливості поріняння, ціни вказано у двох різних валютах. Інформація довідкова. Все рахунки проводяться виключно у національній валюті - українській гривні. Вибрати валюту можна за допомогою меню, яке розміщене на сторінках сайту зверху, зправа.

Звертаємо Вашу увагу на те, що вироби, які належать до категорії мисливських номерних ножів продаються виключно при прид'явлені оригіналу дозволу на мисливську вогнепальну зброю. Бойові шашки і кинджали - при наданні дозволу МВС України на їх придбання та паспорта громадянина України. Детальніше - Як купувати холодну зброю та номерні мисливські ножі.

Вироби, які відносять до господарсько-побутових предметів, доступні для вільного продажу і в обов'язковому порядку супроводжуються копією висновку експерта НДІ ЕКЦ МВС України, завіреною мокрою печаткою.

Для того, щоб оформити замовлення в нашому магазині необхідно виконати наступні дії.

1. Вибрати потрібний товар, вказати його кількість і додати у "кошик". Коли всі реквізити заповнені і замовлення відправлено, система згенерує електронного листа-підтвердження і відправить його на вказаний контактний e-mail.

2. Після отримання нами замовлення, протягом найкоротшого часу на вказаний контактний e-mail буде вислано рахунок для оплати.

3. Після надходження коштів на наш рахунок, замовлення буде Вам висланий протягом 1-3 робочих днів. Вартість і порядок доставки докладно описані на цій сторінці.