Оплата і доставка товару по Україні.

Наявні товариі в магазині "Ножовой клуб" можна замовити з будь-якого куточку України, оформивши заявку-замовлення і зробивши повну передоплату шляхом перерахування грошових коштів на наш розрахунковий рахунок. Рахунок для оплати буде виставлено на підставі оформленої на сайті заявки.

Доставка товару в межах України здійснюється через службу "Нова пошта".

Замовлення відправляється на протязі 1-3 днів з моменту надходження грошових коштів на наш розрахунковий рахунок. Після відправки замовлення ми надішлемо номер декларації на вказану Вами електронну адресу. Для отримання товару Вам необхідно прийти в офіс транспортної компанії у Вашому місті, взявши з собою паспорт і заповнити на місці декларацію на отримання товару.

Вартість доставки не входить в ціну товару. Оплата за доставку здійснюється покупцем самостійно при отримані товару за тарифами перевізника.

Оплата і доставка товару по місту Києву.

По місту Київ кур'єра немає. Вибрати і придбати необхідний товар Ви можете самостійно в магазині за адресою: вул. Паньківська, 6, сплативши повну вартість через будь-яке банківське відділення або готівкою на місці. Або ж можете замовити товар через службу "Нова пошта".

Звертаємо Вашу увагу: це стосується лише категорії господарсько-побутових, туристичних ножів (аксесуарів), ліхтарів, інструменту та спорядження. Холодна зброя і номерні ножі можна придбати лише особисто, при наявності оригіналів дозвільних документів.