Список товарів за брендом Opinel

Opinel - французька фірма-виробник ножів, столових приладів і садових інструментів. Здобула всесвітню популярність завдяки виробництву складаних ножів. Перший складаний ніж Opinel був створений Жозефом Опінелем в 1890 році, в сімейній кузні в маленькому селі Альбеле-Вйо, поблизу Сан-Жанден-Морін в Савойї.

Opinel виробляє складані ножі декількох видів: традиційний ніж, філейний для обробки риби, кухонні ножі, садові ножі. Традиційний Opinel випускається в одинадцяти розмірах, від № 2 до 10, 12, 13. Вихідним розміром серії є Opinel № 8, це і є той ніж що був створений 1890 році. Номери 2 - 5 випускаються для тонких робіт і в якості брелоків. Номери 6-12 основна частина серії. Opinel № 13 «Гігант» зроблений як демонстрація сили моделі ножа. Філейні ножі Opinel випускаються під номерами 8, 10, 12, 15. Руків'я ножів

Opinel традиційно виготовляється з бука або палісандра, однак існують обмежені серії, руків'я яких виготовляється з цінних порід дерева, роги, або сучасних високотехнологічних матеріалів. Клинки ножів Opinel виготовляються з вуглецевої сталі або зі шведської нержавіючої сталі Sandvik 12С27, про що свідчить напис «Carbon» або «Inox» на клинку.