Список товарів за брендом Victorinox

Справу по виробництву ножів Victorinox було засновано в 1884 році, Карлом Ельзенер. З 1891 роки він стає постачальником ножів для швейцарської армії. У червні 1897 року були запатентовані швейцарський офіцерський ніж і спортивний ніж. Ці ножі знамениті своєю емблемою, хрест на тлі щита, який був прийнятий в якості емблеми в 1909. У тому ж році, після смерті своєї матері, Карл Ельзенер дав назву компанії - Victoria (Вікторія) саме на її честь.

У 1921 році, після переходу виробництва ножів на нержавіючу сталь, компанія була перейменована в Victorinox ( «Victoria» + «Inox»). Склад стали, що використовуэться сьогодні, широко не розкривається, але близьким аналогом по хімскладу й властивостях є Sandvik 12C27.

У 2001 було розпочато випуск всіляких кухонних ножів і аксесуарів Victorinox, а також кишенькових інструментів. У 2005 році компанія Victorinox придбала свого основного конкурента, компанію Wenger.Це швейцарський виробник ножів, що починає свою історію з 1893 року. Компанія Victorinox спочатку зберігала незалежність бренду Wenger в плані розвитку, а також виробництва і збуту своєї продукції.

А зовсім нещодавно було припинено діяльність бренду Wenger, Victorinox залишився сам.

Вибачте за незручності.

Повторіть спробу пошуку