Список товарів за брендом Ballistol

Klever Ballistol виробляє свою продукцію у Німеччині з 1874 року, коли Фрідріх Вільгельм Клевер, адвокат за освітою, заснував в Кельні хімічну фабрику F.W.Klever. Спочатку фабрика виробляла олії та мастила на основі природного вугілля, придбавши власну вугільну шахту, щоб не залежати від постачальників.

Коли армії німецького Кайзера було потрібен новий універсальний засіб, який підходив би не тільки для змащення металевих деталей зброї, але і для догляду за дерев'яними прикладами і шкіряними ременями, фабрика відразу ж запропонувала свою продукцію. Крім того, на вимогу Кайзера, новий засіб повинен було допомагати солдатам при обробці дрібних ран.

Синові засновника компанії, доктору Хельмуту Клевер, на той час доценту хімічного факультету Інституту Хімії в Карлсруе, в 1904 році вдалося розробити нову формулу такої олії. Його назва "BALLISTOL" Хельмут Клевер склав з основ двох слів - німецького Ballistik (балістика) та латинського oleum (олія).

Незабаром німці прозвали масло Wunderöl, що в перекладі означає "чудова олії". Споживачі відразу полюбили продукт за його дійсно чудові властивості і з 1905 року до 1945 року масло офіційно складалося на озброєнні німецької армії. Розроблений засіб по догляду за зброєю для армії Кайзера швидко знайшло застосування в побуті у Німеччині, Австрії та Швейцарії. Мільйони споживачів по всьому світу спробували використовувати Ballistol і знайшли йому величезну кількість різних способів застосування, аж до догляду за шкірою людей і тварин.

Сучасний модельний ряд Ballistol, крім збройової олії, включає в себе силіконові і тефлонові мастила, засоби для знежирення тощо. Однією з особливостей баллістолу є його універсальність. Він має дуже широкий спектр застосування. Його можна використовувати для очищення, захисту від корозії і солоної води, мастила та консервації вогнепальної зброї, ножів, інструменту, рибальських снастей, побутових приладів, елементів одягу і спорядження, виробів зі шкіри та дерева.

Вибачте за незручності.

Повторіть спробу пошуку