Список товарів за брендом Lansky Sharpeners

Lansky Sharpeners - один зі світових брендів, що спеціалізується на розробці і виготовленні точильних інструментів і заточувальних пристроїв. Він був заснований в 1979 році, коли на ринку з'явилася перша точилка Lansky з можливістю вручну встановити фіксований кут для заточування ножів. У той час модель була по справжньому інноваційною, адже жодна точилка до неї не могла запропонувати користувачеві підтримувати постійний кут протягом всього процесу роботи з ножем.

Сучасні універсальні точильні набори Lansky Sharpening System дозволяють за лічені хвилини якісно заточити ножі будь-якого призначення. Не менш ефективні в роботі і малогабаритні туристичні, кишенькові та точила-брелоки Lansky. Їх форма дуже зручна для туристів і любителів активного відпочинку, і вони досить ефективні, щоб користувач міг якісно заточити в польових умовах ніж, сокиру, лопату, пилу і навіть рибальські гачки.

За весь час свого існування Lansky Sharpeners прагне запропонувати користувачеві тільки якісні, ефективні і прості у використанні точила і точильні набори.

Вибачте за незручності.

Повторіть спробу пошуку