Список товарів за брендом FOX Cutlery

Італійська компанія FOX Cutlery заснована в 1977 році в місті Маньяго. За час свого існування компанія змогла розширити виробництво і утворила кілька нових брендів, FOX Knives USA, DEFCON 5, FKMD. В даний час FOX Cutlery сертифікована за стандартом ISO 9001 і є офіційним постачальником (N / CAGE CODE: AG180) для військових формувань блоку НАТО. Бренд FKMD Fox Knife Military Division був створений в 2005 році, він спеціалізується на тактичних ножах, ножах для співробітників правоохоронних органів, рятувальників і людей інших професій пов'язаних з ризиком для життя.

Якість продукції FKMD було визнано на міжнародному рівні і відзначено нагородами IWA International Knife Award в категорії Special Knives і нагородами журналу Blade Magazine. Багато виробів FKMD мають номер NSN - стандартний цифровий код НАТО розроблений для ідентифікації стандартизованих елементів забезпечення прийнятих у всіх країнах НАТО і країнах підтримують STANAGs.

Наявність номера NSN гарантує оригінальність продукції.

Сьогодні компанія FOX Cutlery займається проектуванням і виробництвом різних моделей бойових і тактичних ножів, ножів для туризму, подорожей і активного відпочинку, а також складних ножів різного призначення. Крім цього, в асортименті продукції компанії чимало моделей в яких використовуються елементи дизайну різних історичних і етнічних ножів. Наприклад, японських катан, класичних ножів-боуї, непальських кукрі, інших ножів і інструменту поширених у народів Північної Америки і Далекого Сходу.

Вибачте за незручності.

Повторіть спробу пошуку