Список товарів за брендом Helle

Норвезька компанія Helle Fabrikker була заснована в 1932 році в невеликому селищі Холмедаль ковалями Зігмундом і Стейнером Хелле. Helle Fabrikker з самого початку була орієнтована на виготовлення ножів. У наші дні компанія виготовляє ножі для туризму, активного відпочинку, полювання, риболовлі і повсякденного використання. Їх зовнішня простота і лаконічність поєднуються з незмінно високою якістю виготовлення. Всі ножі Helle збираються і заточуються виключно вручну, тому кожен ніж Helle по своєму унікальний.

В основі ножів Helle ламінований тришаровий клинок виготовлений за власною технологією - Triple laminated steel. Його внутрішній шар і відповідно ріжуча кромка виготовляється з нержавіючої або високовуглецевої сталі з твердістю близько 59 HRС.

На обкладки йде м'якша, але при цьому набагато більш стійка до утворення іржі сталь 18/8, в складі якої 18% хрому і 8% нікелю.

Таким чином, клинок поєднує в собі гарні ріжучі якості, міцність і стійкість до корозії. Сталь, яку використовує в своїх ножах Helle дорожче, ніж сталь, що використовується на більшості інших марок ножів, але зате такий ніж буде служити довго і передаватися з покоління в покоління.

Крім того, це частина філософії Helle, яка ніколи не ставить під загрозу якість виробу. Руків'я ножів Helle традиційно виготовляються з карельської берези або горіха просочених спеціальними засобами.

Фірмові піхви робляться вручну зі шкіри вищої якості, яка обробляється спеціальним маслом, що захищає її від появи плям і проникнення вологи. Піхви Helle дуже зручні у використанні, їх форма традиційна і перевірена багатьма поколіннями мисливців, рибалок та туристів.

Вибачте за незручності.

Повторіть спробу пошуку