Список товарів за брендом Kershaw

Компанія Kershaw була заснована чоловіком на ім'я ​Pete Kershaw в 1974 році і починала з виробництва столових приборів, але з часом її асортимент розширився до складаних ножів, ножів з фіксованим клинком і кухонних ножів. На даний момент всі ножові вироби, які випускаються компанією, діляться на три бренди. Бренд Shin, під яким випускаються кухонні моделі, і два бренди ножів Kershaw і Zero Tolerance.

Продукція компанії Kershaw давно завоювала свою нішу на ножовому ринку і симпатії покупців. Її ножам присвоювалися титули в численних номінаціях.

Сучасний ножовий ринок перенасичений пропозиціями від іменитих брендів, і сьогодні важко когось здивувати сучасними матеріалами і сталями. Тому, щоб безперервно залишатися в полі зору покупців, особливу увагу компанія Kershaw приділяє пошуку нових дизайнерських рішень.

Як правило, одна і та ж модель ножа буває представлена ​​в серії з різними варіаціями. Вони можуть відрізнятися формою клинка, довжиною, маркою стали, типом заточування, способом обробки поверхні клинка, матеріалом і кольором руків'я.

Такий підхід виробника дозволяє покупцеві підібрати модель, відповідну саме його індивідуальних запитів. Компанія надає довічну гарантію на всі свої вироби.

Сьогодні бренд Kershaw належить KAI USA Ltd, що входить до складу KAI Group.

Вибачте за незручності.

Повторіть спробу пошуку